قلاویز و فنرهای هلی کویل

قلاویز و فنرهای هلی کویل

قلاویز و فنرهای هلی کویل

فنر هلی کویل مغزی جانبی داخل مهره می باشد. از فنر هلی کویل در مواقع هرز شدگی و استحکاک زیاد و باز و بسته شدگی های پی در پی پیچ و مهره استفاده می شود. این ابزار باعث فیکس شدن و فضای کمتری برای جابجایی و لغزش پیچ در داخل مهره می باشد. از طرفی هم عمر مفید پیچ و مهره ها را نیز افزایش می دهد. زیرا فنر هلی کویل به صورت مارپیچ بوده و در بر گیرنده دور تا دو پیچ می باشد.
این فنر با استفاده از ابزاری به نام فنر جا زن هلی کویل، فنر را با چرخش دورانی به داخل مهره تزریق می کند. همچنین این فنر با استفاده از قلاویز های مخصوص به نام قلاویز هلی کویل مورد استفاده قرار می گیرد. این ابزار ها در مجموعه ای به نام کیت کامل هلی کویل قرار دارند که به صورت یکجا به فروش می رسد. این کیت کامل شامل انواع فنر هلی کویل، قلاویز هلی کویل و فنر جا زن هلی کویل می باشد.
فنر هلی کویل در انواع سایز های مختلفی مورد استفاده و مصرف می باشد. همچنین در برند ها و مارک های مختلفی همچون برند ایرانی شمس و ولکر در بازار موجود می باشد. این سایز ها در انواع سایز های اینج و میلی متری موجود می باشد. مشتریان گرامی برای استعلام قیمت فنر هلی کویل با سایز و مارک مورد نظر، با ما تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید